اگر قصد خرید پکیج بوتان را دارید. با ما همراه باشید. چون فروشگاه امین رادیاتور نمایندگی رسمی پکیج های بوتان است.  و تمامی محصولات زیر را با گارانتی و ضمانت نامه معتبر تقدیم شما مشتریان عزیز خواهد کرد. همچنین اگر نیاز به تهیه انواع رادیاتور دارید میتوانید سفارش دهید.
بعلاوه شما با خریداری پکیج بوتان از خدمات پس از فروش VIP رایگان که فقط مخصوص مشتریات امین رادیاتور است برخوردار خواهید شد. هدف از این خدمات VIP  پایین اوردن ریسک خرید برای شما عزیزان و همچنین لذت بخش کردن خرید از فروشگاه امین رادیاتور است. همین الان میتوانید جهت خرید پکیج بوتان با کارشناسان امین رادیاتور تماس بگیرید.

حال که قرار است به صورت کامل پکیج های بوتان رو مورد برسی قرار بدهیم. اجازه بدهید نگاهی به تاریخچه ی این شرکت خوشنام ایرانی بیاندازیم. تا با پیشینه ی جالب این شرکت نیز آشنا شویم.

محصولات

پکیج دیواری گازی بوتان مدل Venezia 28 KIS

راهنمای انتخاب پکیج دیواری گازی بوتان مدل Calda Venezia 28 KIS پکیج دیواری گازی بوتان مدل Calda Venezia 28 KIS

پکیج دیواری بوتان مدل Parma 22i

راهنمای انتخاب و خرید پکیج دیواری بوتان مدل Parma 22i پکیج دیواری بوتان مدل Parma 22i از نوع پکیج های

پکیج بوتان (چگالشی) مدل Optima Alta 35C

راهنمای خرید پکیج بوتان مدل Optima Alta 35C پکیج بوتان (چگالشی) مدل Optima Alta 35C دارای راندمان 103 درصد بوده و

پکیج دیواری بوتان مدل Calda Venezia 24KI

راهنمای انتخاب پکیج دیواری بوتان مدل Calda Venezia 24KI پکیج دیواری بوتان مدل Calda Venezia 24KI بدلیل دارا بودن محفظه

پکیج دیواری بوتان مدل Perla 32RSi

راهنمای انتخاب و خرید پکیج دیواری بوتان مدل Perla 32RSi پکیج دیواری بوتان مدل Perla 32RSi از نوع پکیج های دو

پکیج دیواری بوتان مدل Verona 24i

راهنمای انتخاب و خرید پکیج دیواری بوتان مدل Verona 24i پکیج دیواری بوتان مدل Verona 24i با دارا بودن راندمان

پکیج دیواری بوتان مدل Benessere Pro 28ki

راهنمای انتخاب و خرید پکیج دیواری بوتان مدل Benessere Pro 28ki پکیج دیواری بوتان مدل Benessere Pro 28ki با دارا

پکیج دیواری بوتان مدل Benessere 30KIS

راهنمای انتخاب و خرید پکیج دیواری بوتان مدل Benessere 30KIS پکیج دیواری بوتان مدل Benessere 30KIS از راندمان 93 درصدی

پکیج دیواری بوتان مدل Optima 24Ki

راهنمای خرید پکیج دیواری بوتان مدل Optima 24Ki پکیج دیواری بوتان مدل Optima 24Ki از نوع پکیج های دو مبدل

پکیج دیواری بوتان مدل Roma 28 KIS

راهنمای خرید پکیج دیواری بوتان مدل Roma 28 KIS پکیج دیواری بوتان مدل Roma 28 KIS از نوع پکیج های

پکیج دیواری بوتان مدل Optima 24KIS

راهنمای انتخاب و خرید پکیج دیواری گازی بوتان مدل Optima 24KIS پکیج دیواری گازی بوتان مدل Optima 24KIS دارای محفظه

پکيج دیواری بوتان مدل Perla 24i

راهنمای انتخاب پکیج دیواری گازی مدل Perla 24i پکيج دیواری بوتان مدل Perla 24i برای استفاده در واحدهای ساختمانی تا

تاریخچه شرکت بوتان

کمپانی بوتان در سال 1332 با هدف تولید محصولات با کیفیت در جهت رفاه و آسایش برای خانه های خانواده های ایرانی تأسیس گردید. این شرکت خوش نام ایرانی در آن سال ها به تولید سیلندر های گاز، اجاق گاز و بخاری گازی می پرداخت. واین روند ادامه داشت تا به امروز.
امروزه ما شاهد پیشرفت این شرکت داخلی شده ایم. و میبینیم که کمپانی بوتان دستی در تولید انواع لوازم خانگی و تجهیزات گرمایشی دارای و اماکن دارد. و محصولات خوب و با کیفیتی را روانه ی بازار رقابت میکند.
تولید پکیج بوتان در نوع دیواری از سال  1372 به خط تولید کارخانجات بوتان اضافه شدند. و پس از مدت کوتاهی به دلیل کیفیت عالی در کنار قیمت مناسب به برند داخلی مورد علاقه ی خانواده های ایرانی جهت تأمین گرمایش منازل و آب گرم مصرفی آنها تبدیل شدند.

برسی تمام مدل های پکیج های بوتان

شرکت صنعتی بوتان دارای سابقه طولانی و پرافتخاری در زمینه سیستم گرمایشی در ایران می باشد.
این شرکت با بهره گیری از دانش روز دنیا و تخصص متخصصان و مهندسین خود و به کارگیری تجهیزات پیشرفته و به روز در خط تولید خود توانسته پکیج بوتان را با کیفیت بسیار بالا تولید و به بازار داخلی و همچنین خاورمیانه ارئه نماید.
به دلیل کیفیت بالا ی محصولات گرمایشی بوتان و طراحی منحصر بفرد این برند خوش نام طی سال ها حضور در بازار ایران و خاورمیانه توانسته در لیست پرفروش ترین پکیج در بازار ایران قرار گیرد. و سهم قابل توجهی از بازار فروش را به پکیج بوتان اختصاص دهد. پکیج های بوتان دارای گواهینامه واحد نمونه صنعتی از مؤسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران است. و رقیب جدی برای نمونه های داخلی و خارجی موجود در بازار ایران است.
این شرکت علاوه بر تولید انواع آبگرمکن و پکیج به تولید رادیاتور بوتان نیز پرداخته است.

پکیج های دیواری بوتان

پکیج های دیواری بوتان در4 مدل تولید میشود. که هرکدام را باهم جدا جدا برسی خواهیم کرد.

  • پکیج دو مبدل بوتان

در ساختار این مدل از پکیج ها از دو مبدل اصلی و مبدل صفحه ای استفاده میشود. در این پکیج دیواری برای تامین گرمایش محیط خانه و اماکن از مبدل اصلی استفاده می گردد.
به این صورت که در حالت زمستانی پمپ دستگاه فعال بوده و با گردش آب در مبدل اصلی گرمایش تامین می گردد.
حال اگر زمانیبرسد که مصرف کننده عزیز درخواست آبگرم مصرفی را داشته باشد. پمپ پکیج شما مجددا فعال می شود. و با گردش آب شهری در مبدل صفحه ای  آبگرم مصرفی را برای شما تامین می کند. مبدل صفحه ای ساختارش این گونه است که با قرار گیری آب سرد در مجاور آبگرم که توسط مبدل اصلی ایجاد شده آبگرم مصرفی را تامین میکند.

مزایای استفاده از این نوع پکیج این است که شما آبگرم را همیشه و یکنواخت دارید. و این مدل به دلیل ساختاری که دارا هستند رسوب کمتری میگیرند.

و این نوع پکیج دارای دو بخش جداگونه برای شوفاژ و آب گرم است. و فشار حرارتی بر روی دو مخزن تقسیم می شود.

پکیج بوتان (چگالشی) نیز از این سیستم بهره میبرد.

  • پکیج تک مبدل بوتان

در پکیج های تک مبدل بوتان دو لوله که برای آب گرم و شوفاژ ها است از داخل یک  مخزن عبور کرده اند. و میزان جرم گرفتن در پکی های تک مبدل بیشتر میشود. ولی امتیازی که  پکیج های تک مبدل نسبت به مدل دو مبدل دارند. این است که میتوانیم در فصل تابستان و بهار پمپ پکیج در حالت خاموش  قرار دهیم که این امر باعث طولانی شدن عمر پمپ پکیج می شود و همچنین در مصرف برق صرفه جویی خواهد شد.

مزایای استفاده از پکیج های تک مبدل بوتان میتوان به این اشاره کرد که استهلاک کمتری خواهد داشت عمر پمپ بیشتر است. و همچنین گرم شدن آب در این مدل زودتر اتفاق می افتد.

  • پکیج فن دار بوتان

پکیج فن دار دارای قطعه ای است که به آن فلنج فن می گویند. که با استفاده از این قطعه هوای تازه وارد میشود و دود و گازهای ناشی از احتراق هم خارج می شوند.
فلنج در بالای پکیج فن دار تعبیه میشود. و قطر خارجی آن ده سانتی متر میباشد. با استفاده از قطر خارجی که ده سانتی متر است اکسیژن لازم برای احتراق وارد دستگاه می شود. و با استفاده از قطر داخلی که شش سانتی متر است، دود و گازهای سمی ناشی از احتراق خارج می شود.

همانطور که گفته شد قطر لوله ی خروجی پکیج فن دار باید حدود شش سانتی متر باشد.

نصب این پکیج ها در فضای خارجی نیز امکان پذیر است. و خطری ندارد.

  • پکیج بدون فن بوتان

پکیج بدون فن میتواند دود و گازهایی که در اثر سوختن و احتراق در آن ایجاد می شود. را از راه دودکشی که به شیوه خاصی در آن قرار داده شده است، خارج کند.
دودهای حاصل از احتراق در این نوع پکیج به صورت طبیعی و به دلیل ارتفاع  لوله دودکش خارج میشود. و دیگر نیاز به سیستم دیگری برای خارج کردن گازها نخواهد داشت.

قطر دودکش در پکیج های بدون فن باید پانزده سانتی متر باشد تا خطر نداشته باشد. نصب این نوع دستگاه در خارج از منزل امکان پذیر نیست و خطرناک می باشد.

در پایان اگر نیاز به اطلاعات بیشتر در مورد انواع مدل پکیج گرمایشی و معرفی برند های تولید کننده ی آن دارید.
روی لینک کلیک کرده و از صفحه ی جامع خرید انوع پکیج دیدن کنید. چون امین رادیاتور نه تنها پکیج بوتان بلکه تمامی مدل های با کیفیت پکیج را دارد.  مثل پکیج ایران رادیاتور و  پکیج لورچ پکیج سانیکا برای اطلاعات بیشتر روی هر کدام لینک ها کلیک کنید.