فروشگاه امین رادیاتور یک فروشگاه تخصصی در زمینه ی فروش انواع تجهیزات گرمایشی و تجهیزات سرمایشی اماکن است.
در کنار این تجهیزات تمامی تجهیزات و لوازم مورد نیاز ساختمانی را  از کوچک ترین موارد تا تجهیزات بزرگ را دارا میباشد.
که شما عزیزام میتوانید تمام این محصولات مربوط به ساختمان و منزل خود را به صورت کاملا مستقیم فقط با یک تماس از فروشگاه امین رادیاتور خریداری کنید.

 

سوالات متداول مشتریان عزیز

+ آیا امین رادیاتور فروشگاه برای خرید حضوری هم دارد؟
– بله امین رادیاتور یک فروشگاه بسیار بزرگ و مجهز در پردیس تهران دارد. که عزیزان تهرانی میتوانند به صورت حضوری به فروشگاه مراجعه کنند. و محصولات مورد نیاز خود را تهیه کنند.

 

+ اگر قبل از خرید دچار سردرگمی شویم. و انتخاب و خرید برایمان سخت شود؟ امین رادیاتور به ما کمک میکند؟

– بله کارشناسان امین رادیاتور قبل از خرید میتوانند به شما در انتخاب محصول مورد نظر شما کمک کنند. تا بتوانید بهترین گزینه را انتخاب کنید.

 

+ اگر محصولی را سفارش دادیم و دچار ایرادی شود چه کسی پاسخ گو خواهد بود؟

-چنانچه شما محصولی را از فروشگاه امین رادیاتور خریداری کردید. و دچار ایراد باشد ما محصول را بدون قید و شرط برای شما تعویض خواهیم کرد. تمامی محصولات امین رادیاتور دارای گارانتی معتبر شرکتی و ضمانت نامه های بلند مدت میباشد.

 

+خدمات پس از فروش VIP چیست؟

-خدمات پس از فروش VIP به معنای این است که شما بعد از خرید محصول دچار یک مشکل در هنگام نصب و یا به هنگام استفاده از محصول خود شوید. حال اگر شما محصول خود را از فروشگاه امین رادیاتور تهیه کرده باشید. با خیالی آسوده کافی است مشکل خود را به کارشناسان امین رادیاتور ارجاع داده و مطمئن باشید که مشکل شما به زودی حل خواهد شد.

+ شرایط خرید اینترنتی چگونه است؟
برای سفارش محصول شما میتوانید بعد از انتخاب محصول خود و مشورت با کارشناسان امین رادیاتور. وجه را از طریق درگاه پرداخت آنلاین پرداخت کرده و سپس سفارش شما در سیستم ثبت میشود. کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت و مراحل ارسال کالا برای شما انجام خواهد شد.